Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żyrzyn. Pierwszy raz będzie potrzebna dogrywka

Utworzony przez Żyrzyn, 22 listopada 2014 r. o 12:08 Powrót do artykułu
Ale jest pełnomocnikiem jej komitetu.... Radną jej się nie udało zostać mimo takiego zaangażowania.
A jako pełnomocnik jakie musi mieć wykształcenie? Poza tym przegrała tylko kilkoma głosami, a dlaczego, może ktoś zagrał nie czysto... a szkoda że nie wygrała. Ale tyle w tym temacie bo TEMAT NIE DOTYCZY TEJ PANI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli przeszła do drugiej tury pokonując dwóch przeciwników to teraz napewno zostanie wójtem widać jaką ma siłę przebicia
co po jej sile przebicie, jak kobita nie ma o niczym zielonego pojęcia. byłam na zebraniu i jestem bardzo rozczarowana. Chce rządzić gminą, a nie zna podstawowych danych o tej gminie. We wsi, w której mieszka ma niezbyt dobra opinię. Jest osobą nielubianą i zarozumiałą. no i ona chce się dopiero wszystkiego uczyć. PAni Kapusto - jak się idzie do wyborów na wójta, to trzeba mieć wiedzę i umiejętności, a nie się uczyć i eksperymentować na ludziach. A co będzie, jak się okaże, że nie jest się pani w stanie niczego nauczyć? A to bardzo możliwe, bo przez kilka miesięcy nie nauczyła się pani nawet tego, jaki obszar ma pani gmina. Prawdę mówiąc - obciach pani Kapusto. Może najpierw niech pani zostanie sołtysem w swojej wsi, tylko z tego co mówią pani sąsiedzi, to raczej nikt by na panią nie zagłosował. Tam gdzie panią najlepiej znają to pani nie chcą. Oprócz pokrzykiwania i pustych obietnic nie ma pani nic do zaoferowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja właśnie zagłosuję na Panią Kawkę, ponieważ na zebraniu w Żyrzynie udowodniła, że ma klasę. Ekipa Bujka chciała ją zdeprymować, jednak nie dała się wyprowadzić z równowagi i była super. Zabiegi kolesiów nie poskutkowały, gratuluję!
Kurcze - o jakiej klasie mówisz? fatalna prezencja, nic do zaoferowania. Jakby tej pani przyszło siąść do poważnych rozmów z prezydentem Groblem to by się tylko skompromitowała. I jeszcze to co najgorsze. Jej wybór oznacza powrót do ośrodka zdrowia Bondarenki. Nic gorszego nie może nas spotkać. wiadomo, ze towarzystwo platformiane już przebiera łapkami. Widać to było na zebraniu w Żyrzynie. Kto był to widział, kto siedział w pierwszym rzędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę pokazać ranking wykorzystania funduszy unijnych w gminie Żyrzyn na tle powiatu :) gmina Żyrzyn jest ostatnia co więcej można dodać, z czego zostało sfinansowane gimnazjum? bo z projektem urzędnicy się spóźnili.
ale głupoty wypisujesz. Pokazujesz tylko, ze nie masz pojęcia co czytasz. Akurat nasza gmina jest liderem w pozyskiwaniu funduszy. ale jak nie umie się czytać dokumentów to nie ma co dyskutować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIESTETY PANI RENATA SWOJĄ KAMPANIĄ ZAPREZENTOWAŁA SIĘ ZE ZŁEJ STRONY= ZERO KULTURY, KLASY, SZACUNKU. NIE CHCĘ TAKIEGO WÓJTA - SAMA UŁATWIŁA MI WYBÓR. ANDRZEJ BUJEK ZAIMPONOWAŁ MI I MOIM ZNAJOMYM WYSOKĄ KULTURĄ OSOBISTĄ. PANI RENATO KRZYKI, OSZCZERSTWA,BRAK SZACUNKU DLA CZŁOWIEKA, KTÓRY TYLE LAT PRACOWAŁ CIĘŻKO NA STANOWISU WÓJTA- CZY PRZYPADKIEM PANI NIE MA ZAMIARU TAK TRAKTOWAĆ MIESZKAŃCÓW GMINY PO WYGRANYCH WYBORACH. BO ILE RAZY MAM OKAZJĘ PANIĄ WIDZIEĆ JEST PANI WZBURZONA, WŚCIEKŁA I NIE MIŁA, GÓRUJĄCA NAD INNYMI, NIBTWALE PEWNW SIEBIE. TRUDNO JEST SOBIE WYOBRAZIĆ TAKĄ OSOBĘ JAKO REPREZENTANTA NASZEJ GMINY.  ZNAJOMA JEST MI RÓWNIŻ SPRAWA PRZEŚLADOWANIA PEWNEJ RODZINY Z CHORYM DZIECKIM ( WSPANIAŁYCH I DOBRYCH LUDZ). WSTYD I ŻENADA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kośminie sprzedał nie dworek a byłą spółdzielnię kółek rolniczych
I znowu głupoty wypisujesz. dworek nie został sprzedany. Jest własnością gminy, społeczność z niego korzysta, a gmina jeszcze zarabia na dzierżawie kilku pomieszczeń dla Zielonego Pierścienia. same pozytywy, a ty manipulujesz. Myślisz, ze każdy jest ciemny? może pani Kawka tego nie wie, bo dworek w Kośminie i dobre rzeczy, które tam się dzieją nigdy jej nie interesowały zbytnio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renata Kapusta Kawka nasz kandydat na wójta gminy Żyrzyn.Nadszedł czas na pozytywne zmiany.Nie zmarnujmy szansy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Kawka nie ma pojęcia o niczym. W Zyrzynie nie umiała odpowiedzieć na proste pytania p.Bujka. Mało tego, chodząć od mieszkania do mieszkania jak jechowce teraz twierdzi że to Pan Bujek był zagięty na zebraniu i wciska ludziom ciemnotę. Byłem na zebraniu i byłem w domu jak do mnie zaszła, słucham słucham i na koniec kazałem wypiepszać. Nie ma idealnego człowieka ale jak słysze jak ktoś się wybiela kłamiąc o innych i wyrywając zdania z kontekstu to nie wytrzymuje. Ktoś tu napisał że nie poparł jej nawet Kosmin gdzie miesza: A jak poprzeć kogoś kto mieszka tam kilkanaście lat i z domu nie wyjdzie by się zapoznać z sąsiadami! Jak poprzeć kogoś komu się zwraca uwagę że jego konie weszły w szkodę a ten to olewa! Dlaczego ta Pani nie chodzi po swojej miejscowości i sąsiednich po domach tylko leci tam gdzie nie znają jej wogóle? A to dlatego że swoim nie wciśnie głupoty a obcy nie znajacy łyknie haczyk. P. Kawka na pytanie o pozyskaniu funduszu UE twierdzi że się tego nauczy ale unia nie czeka. Jest nabór to pisać wnioski a nie uczyć się. Jej ulotka to wielkie kłamstwo wyrwanych z kontekstu zdań.  Polityka polityką ale myślałem że p. Kawka startując na wujta będzie prowadzić zdrową konkurencję. Jeszcze nie na stołku a juz same kłamstwa i pomówienia. Mógłbym pisać więcej o jej kłamstwach i pomówieniach ale szkoda się denerwować. Pozdrawiam i proszę o przemyślane głosy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak prawdę mówiąc to Pani Renata Kawka została potwornie wykorzystana przez Pana Wacha i jego krzykaczy. Oni byli pewni wygranej. Pani Renata miała tylko odebrać kilka głosów i odejść w niepamięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jednak stało się inaczej Pani Renata Kawka przeszła do drugiej tury i co teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w tych wyborach będe głosował na obecnego wójta, ale fakt jest fafaktem, że sam podał jak na tacy argumenty " opozycji" do skutecznego oczerniania własnej osoby. czasami trzeba wyjść poza swoje środowisko i popatrzeć na pewne sprawy z innej strony bo rzeczywistość szybko może się zacierać.... naprawdę głębokiej refleksji trzeba poddać konieczność zsatrudniania zastępcy bo wydatki spore a efekty marne nie mówiąc o samym wizerunku... trzeba zsacisnąć pasa i poszukać oszczędności w samej gminie to da się zrobić tylko  trzeba chcieć.. trzeba to wykorzystać..... należy też się zastanowić nad zmianą przewodniczącego rady bo to naprawdę nietrafiona kandydatura.... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w tych wyborach będe głosował na obecnego wójta, ale fakt jest fafaktem, że sam podał jak na tacy argumenty " opozycji" do skutecznego oczerniania własnej osoby. czasami trzeba wyjść poza swoje środowisko i popatrzeć na pewne sprawy z innej strony bo rzeczywistość szybko może się zacierać.... naprawdę głębokiej refleksji trzeba poddać konieczność zsatrudniania zastępcy bo wydatki spore a efekty marne nie mówiąc o samym wizerunku... trzeba zsacisnąć pasa i poszukać oszczędności w samej gminie to da się zrobić tylko  trzeba chcieć.. trzeba to wykorzystać..... należy też się zastanowić nad zmianą przewodniczącego rady bo to naprawdę nietrafiona kandydatura.... pozdrawiam
Jestem za obecnym wójtem, jednak uważam, że rzeczywiście powinien poważne się zastanowić nad zmianami wokół swojego stanowiska. Obecność niektórych osób i zajmowane przez nich stanowiska (niezmiennie), zanacząco obniża wartość wójta w oczach wyborców. Wierzę, że mieszkańcy gminy okażą się ludźmi odpowiedzialnymi i nie dadzą się nabrać na puste słowa kontrkandydatki.   Panie Wójcie, życzę wygranej ale i refleksji. Z poważaniem dla wszystkich forumowiczów i wyborców, mieszkanka gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ktoś miał choć odrobinę rozsądku i cokolwiek widział, to nie pisałby takich bzdur. Takie ogólnikowe i puste komentarze lepiej świadczą płytkiej osobowości: "Pan   Bujek mając odrobinę honoru powinien sam zrezygnować z kandydowania w drugiej turze.Ten Pan tak jak nic dobrego nie zrobił dotychczas tak i nie zrobi. Jest popierany przez tych ktorzy czerpią korzyści z Jego urzędowania i boją się że je stracą gdy zostaną odsunięci od korytka,". Ja nie należę do osób, które w jakikolwiek sposób które "czerpią korzyści z Jego urzędowania i boją się że je stracą gdy zostaną odsunięci od korytka", nie pracuję, nie korzystam z opieki, nie mam "układów".Przy ulicy, której mieszkam, od bardzo dawna nie się nie dzieje ale nie narzekam, bo widzę jak zmieniają się na lepsze okoliczne miejscowości i sam Żyrzyn. Bardzo się cieszę, że zostało wybudowane gimnazjum i moje dzieci mogą się uczyć w takiej pięknej szkole, bo wiem, że to docenią, bo dzieci są naszą naszą przyszłością i właśnie w nie musimy inwestować i dawać jak najwięcej możliwości rozwoju. Proszę zrobić sobie wycieczkę po Żyrzynie i okolicznych miejscowościach, czy na pewno nic się nie zmieniło i nic się nie dzieje? Wiem, że jest do zrobienia jeszcze bardzo dużo, niektóre miejscowości nadal czekają na inwestycje i mieszkańcy mogą się czuć zapomnieni ale wierzę, że wybierając powtórnie obecnego wójta szybciej przyjdzie ich kolej niż po objęciu stanowiska przez osobę, która wyrosła znikąd i nie wie nawet czego się chce podjąć, nie zna potrzeb i pracy w gminie.
Przy okazji pisania o gimnazjum, nie zapominajmy również o nowym przedszkolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renata Kapusta Kawka nasz kandydat na wójta gminy Żyrzyn.Nadszedł czas na pozytywne zmiany.Nie zmarnujmy szansy
NIE ZMARNUJMY SZANSY, GŁOSUJMY NA BUJKA! Pani Kawka nie potrafi być dobrą gospodynią na własnym podwórku, a chce rządzić całą gminą i obiecuje gruszki-widma na wierzbie. Ludzie opamiętajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt może i działa - ale na pewno w Żyrzynie i Osinach. A co mają powiedzieć Skrudki i Wilczanka-o tych wsiach to już w ogóle nie pamięta. Inne wsie mają świelice, komputery , siłownie - a Wilczanka rozwalający się budynek do którego strach wejść- bo np. cegły z komina spadają na głowy. Wieś chciała poprawy stanu budynku-a pan wójt mówi że to nie jest własnością gminy. A 4 lata temu przed wyborami obiecywał że od razu się za to weźmie- 4 lata zleciały i nic ku temu nie zrobiono. Skrudki też nie mają świetlicy. Place zabaw też się robi w innych wsiach a tu nic. Dobrze że wreszcie w Skrudkach przy szkole powstał - bo inne wsie miały place zabaw a przy szkole stały same stare globusy i huśtawki - już chyba 20-letnie i zagrażające zdrowiu i życiu dzieci. A jak Wilczanka chciała zrobić plac-to pan wójt mówi ze przecież jest w Skrudkach.   Powstało nowe gimnazjum i przedszkole-teraz tylko tam pcha się pieniądze. A zobaczcie też jak wygląda szkoła w Skrudkach, tu na wszystko brakuje pieniędzy. Meble i wyposażenie - to jest praktycznie wszystko to samo co było jak ja kończyłam szkołę (a to jest już ponad 10 lat). Łazienki są w opłakanym stanie i nie przystosowane do dzieci 5 letnich które są w zerówce- że też w ogóle sanepid dopuścił takie rzeczy.   Tych wszystkich którzy twierdzą że tak dużo się robi w gminie to zapraszam właśnie do Skrudek i Wilczanki- zobaczycie na własne oczy jak to wygląda.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt może i działa - ale na pewno w Żyrzynie i Osinach. A co mają powiedzieć Skrudki i Wilczanka-o tych wsiach to już w ogóle nie pamięta. Inne wsie mają świelice, komputery , siłownie - a Wilczanka rozwalający się budynek do którego strach wejść- bo np. cegły z komina spadają na głowy. Wieś chciała poprawy stanu budynku-a pan wójt mówi że to nie jest własnością gminy. A 4 lata temu przed wyborami obiecywał że od razu się za to weźmie- 4 lata zleciały i nic ku temu nie zrobiono. Skrudki też nie mają świetlicy. Place zabaw też się robi w innych wsiach a tu nic. Dobrze że wreszcie w Skrudkach przy szkole powstał - bo inne wsie miały place zabaw a przy szkole stały same stare globusy i huśtawki - już chyba 20-letnie i zagrażające zdrowiu i życiu dzieci. A jak Wilczanka chciała zrobić plac-to pan wójt mówi ze przecież jest w Skrudkach.   Powstało nowe gimnazjum i przedszkole-teraz tylko tam pcha się pieniądze. A zobaczcie też jak wygląda szkoła w Skrudkach, tu na wszystko brakuje pieniędzy. Meble i wyposażenie - to jest praktycznie wszystko to samo co było jak ja kończyłam szkołę (a to jest już ponad 10 lat). Łazienki są w opłakanym stanie i nie przystosowane do dzieci 5 letnich które są w zerówce- że też w ogóle sanepid dopuścił takie rzeczy.   Tych wszystkich którzy twierdzą że tak dużo się robi w gminie to zapraszam właśnie do Skrudek i Wilczanki- zobaczycie na własne oczy jak to wygląda.
Zapraszam do wysunięcia nosa poza swoje podwórko. Są miejscowości, które leżą bardzo blisko Żyrzyna też nie mają placów zabaw i świetlice w opłakanym stanie, o ile wiem są to dość świeże projekty, nie wszystko można zrobić od razu. Co do łazienek to: wiadomo remonty są potrzebne ale jest też nowy program "Wzorowa Łazienka", uważam, że nawet szkoła w Skrudkach może wziąć w nim udział, wystarczy trochę aktywności ze strony mieszkańców i rodziców, nauczycieli lub np. ze strony kandydatki na wójta(RR). Nie można przyjmować takiej roszczeniowej postawy i czekać na mannę bo miała spaść, liczyć tylko na zmianę wójta - bo na pewno będzie lepiej i od razu zrobi wam place zabaw. Proszę wziąć przykład z innych miejscowośći np. Kotliny, drogi mają fatalne ale piękna świetlica w dużej mierze dzięki ich własnej pracy, gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za obecnym wójtem, jednak uważam, że rzeczywiście powinien poważne się zastanowić nad zmianami wokół swojego stanowiska. Obecność niektórych osób i zajmowane przez nich stanowiska (niezmiennie), zanacząco obniża wartość wójta w oczach wyborców. Wierzę, że mieszkańcy gminy okażą się ludźmi odpowiedzialnymi i nie dadzą się nabrać na puste słowa kontrkandydatki.   Panie Wójcie, życzę wygranej ale i refleksji. Z poważaniem dla wszystkich forumowiczów i wyborców, mieszkanka gminy.
w rozmowie z mieszkańcami gminy Żyrzyn często powtarza się ten sam scenariusz, że wójt jako osoba sama w sobie jest jak najbardziej odpowiedni do zajmowania obecnego stanowiska, niestety  niektórzy radni nie są wstanie zrozumieć, że zostali wybrani przez mieszkanców dla mieszkańców i często w samouwielbieniu i swojej wszechmądrości  opowiadając bzdury pod sklepem u "mielczarczyka " lub budką szkodzą wizerunkowi obecnego wójta..... liczę na to i trzymam kciuki, że obecny wójt dalej będzie sprawował to zaszczytną funkcjię.. bo obawiam się że metody stosowane przez kandydatkę mogą się przenieśc też na płaszczyznę zarządzania gminą a to by była tragedia....pozdrawiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chcę, żeby wygrał pan Bujek, bo ma fantastycznego zastępcę. Nie dość, że mądry, młody facet, który swietnie pozyskuje zewnętrzne pieniądze, to jeszcze jest obłędnie porzystojny - idealna wizytówka naszej gminy. Panie Marcinie - jest pan THE BEST. głosuję na Bujka, żeby dalej podziwiać Suleja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chcę, żeby wygrał pan Bujek, bo ma fantastycznego zastępcę. Nie dość, że mądry, młody facet, który swietnie pozyskuje zewnętrzne pieniądze, to jeszcze jest obłędnie porzystojny - idealna wizytówka naszej gminy. Panie Marcinie - jest pan THE BEST. głosuję na Bujka, żeby dalej podziwiać Suleja :)
Zachwycanie się zastępcą wójta to chyba trochę za mało żeby głosować na p. Bujka... Widać że cechy które posiada p. Sulej przydały by się p. Bujkowi a tego wszystkiego akurat jemu brak. Dalej mnie nie przekonujecie że stare zło jest lepsze od nowej niewiadomej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak prawdę mówiąc to Pani Renata Kawka została potwornie wykorzystana przez Pana Wacha i jego krzykaczy. Oni byli pewni wygranej. Pani Renata miała tylko odebrać kilka głosów i odejść w niepamięć.
Jednak nie odeszła w niepamięć a stała się sławna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...